opony

oferta

W naszym serwisie znajdziesz zarówno opony z segmentu premium, jak Michelin, Goodyear, Dunlop, Continental, Pirelli, przez opony ze średniej półki takie jak BFGoodrich, Kleber, Fulda, Uniroyal, Firestone, aż po opony segmentu budżetowego Kormoran, Dębica, Sava, Barum.

Wymiana opon

Odpowiedni dobór i właściwy stan opon pojazdu wpływa na komfort i bezpieczeństwo jazdy kierowcy i pasażerów. Dobry dobór opon uwzględnia konstrukcję opony, rozmiar, wszystkie indeksy homologacji (prędkości, nośności) oraz styl użytkowania. W przypadku wielu rodzajów opon należy zachować odpowiednią stronę montażu i kierunek, dlatego profesjonalny montaż opon ma ogromne znaczenie zarówno dla żywotności opon, jak i bezpieczeństwa.

Wyważanie kół

W Prodrive wyważanie kół przeprowadza się przy każdej wymianie opon. Nowe opony mogą mieć nierównomiernie rozmieszczoną mieszankę gumy. Wyważanie kół eliminuje ten problem i zapewnia równomierne zużycie nowych opon. Jeśli odczuwasz wibracje na kierownicy po wymianie opon, po wykonaniu naprawy opony, czas wykonać wyważenie.

Naprawa opon

Naprawa opony to istotna operacja techniczna, która powinna pozwala ruszyć w dalszą drogę bez problemów. Dlatego w Prodrive w pierwszej kolejności oceniamy, czy istnieje możliwość naprawy opony. Wynika to z faktu, że niektóre typy uszkodzeń, np. przecięcie boku, całkowicie dyskwalifikują oponę do używana.

Hotel

W Prodrive po weryfikacji ewentualnych uszkodzeń i stosownym oznakowaniu, opony umieszczane są w hotelu Prodrive. Wszystko po to, aby Twoje opony były odpowiednio składowane do kolejnego sezonu w optymalnych warunkach: bez bezpośredniego dostępu światła, przy zachowaniu odpowiedniej temperatury, w pomieszczeniu ubezpieczonym.

Czujniki ciśnienia TPMS

Dlaczego należy serwisować bezpośredni system TMPS? System składa się z elektronicznego czujnika i zużywających się części wentyla, które podlegają zużyciu i muszą być regularnie sprawdzane. W celu uniknięcia korozji lub nieszczelności, zalecamy sprawdzanie stanu wentyli z elektronicznym czujnikiem przy każdej zmianie opon.

Adres:

gen. Emila Augusta Fieldorfa 20

80-034 Gdańsk

 

 

 

 

Telefon kontaktowy:

+ (48) 537 64 00 68

 Godziny otwacia:

 pn-pt 8.00-17.00

Email:

biuro@prodrive-opony.pl
www.prodrive-opony.pl

Strony internetowe