serwisowanie auta

serwisowanie auta

Zapraszamy do serwisu Prodrive, gdzie zapewnimy Państwu fachową obsługę w zakresie wymiany opon, wymiany oleju, hamulców, wycieraczek, żarówek, naprawy zawieszenia lub sprawdzenia klimatyzacji. Zleć serwisowanie swojego samochodu serwisowi Prodrive.

PAKIET Prodrive 5+

5 punktów bezpieczeństwa. Podczas każdej wizyty w naszym serwisie Twoje auto przechodzi bezpłatny szybki przegląd Prodrive 5+. Podczas którego Sprawdzamy 5 newralgicznych dla bezpieczeństwa elementów pojazdu:

- Kontrola zawieszenia
- Kontrola tarcz hamulcowych (stopień zużycia)
- Kontrola okładzin hamulcowych (stopień zużycia)
- Kontrola oleju ( zużycie i poziom )
- Płyn hamulcowy

Olej

Regularne wymiany oleju przedłużają żywotność silnika i jego pracę. Istotna jest regularna wymiana oleju nie rzadziej jednak niż raz na rok. W serwisie Pordrive proponujemy pełną gamę olejów mineralnych, syntetycznych i półsyntetycznych wiodącego producenta Orlen oraz KNECHT, MANN i FILTRON.

Hamulce

Dobre i sprawne hamulce to bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. Dlatego tak istotne znaczenie mają regularne przeglądy hamulców, obejmujące sprawdzanie stopnia zużycia klocków i tarcz hamulcowych oraz poziomu jakości płynu hamulcowego. Bezpieczeństwo klientów stanowi priorytet dlatego w razie stwierdzenia jakichkolwiek nieprawidłowości, serwis Prodrive dokona fachowej wymiany zużytych elementów.

Geometria

Kontrola i regulacja geometrii polega na optymalizacji wszystkich kątów i regulowanych ustawień pojazdów, zgodnie z danymi konstruktora pojazdu i z analizą zużycia opon. Zaleca się by geometrię kół i zbieżność regulować co najmniej raz w roku.

Zawieszenie

Sworznie, drążki, wahacze, przeguby. Mamy z tym do czynienia na co dzień. Odwiedź serwis Prodrive i sprawdź możliwość realizacji tej usługi.

Amortyzatory

Amortyzatory mają wpływ na pracę systemu ABS, gdy tracą sprężystość i nie likwidują drgań koła, sterownik ABS odczytuje to jako brak przyczepności i ogranicza intensywność pracy hamulca. Nie pomogą wtedy nawet najlepsze opony. Stan amortyzatorów należy sprawdzać raz w roku lub co 20 000 kilometrów.

Klimatyzacja

Zaniedbana klimatyzacja może mieć zły wpływ na komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy:

zanieczyszcza powietrze we wnętrzu samochodu, wydziela nieprzyjemny zapach spowodowany grzybami i bakteriami, słychać hałas pracującej klimatyzacji, powoduje wilgoć i zaparowane szyby. Zadbaj, aby Twój pojazd był bezpiecznym i komfortowym środkiem transportu.

Akumulator

Żywotność nowych akumulatorów producenci określają na ok 4-5 lat. Oczywiście czas ten zależy od miejsca i sposobu użytkowania auta. Jeśli Twój samochód ma problemy z uruchomieniem zimnego silnika, a kontrolki przygasaja, oznacza to że czas wymienić akumulator.

Diagnostyka

W samochodach nowoczesnych bez podłączenia testera diagnostycznego nic się nie da w aucie sprawdzić ani zrobić, dlatego w Prodrive inwestujemy w testery diagnostyczne i oprogramowanie umożliwiające pracę z wieloma różnymi markami samochodów.

Oswietlenie

Przepalone żarówki możesz wymienić samodzielnie, a może wolisz żeby zajął sie tym serwis Prodrive ?

Wycieraczki

Sygnałem do wymiany wycieraczek na nowe jest nierównomierne zbieranie wody, lub wydawane odgłosy podczas tarcia pióra wycieraczki o powierzchnie szyby. Wycieraczki spełniają swoje zadanie przez mniej więcej pół roku. Sprawdzimy czy wycieraczki są dobrze założone oraz napięte.

Adres:

gen. Emila Augusta Fieldorfa 20

80-034 Gdańsk

 

 

 

 

Telefon kontaktowy:

+ (48) 537 64 00 68

 Godziny otwacia:

 pn-pt 8.00-17.00

Email:

biuro@prodrive-opony.pl
www.prodrive-opony.pl

Strony internetowe